Валерій Пацкан про мобілізацію переселенців

Опубліковано:

 “Переселенці зі сходу можуть бути мобілізовані лише за власним бажанням, як добровольці.” Це дуже “цікава” заява мобілізаційного відділу Міноборони.

З цього приводу, хотів би нагадати, що коли ми кажемо про критичну необхідність реформ в Україні, то мова йде не про якусь міфічну країну із мапи на стіні, чи картинок у підручниках, а про реальну нашу державу, громадянами якої є всі ми, від Ужгорода до Луганська. І армія у цьому розуміні, не якась “окрема республіка”, а єдиний організм з усім українським суспільством. Саме тому реформи в армії необхідні так само, як і у всій державі. А, ймовірно, у сьогоднішній ситуації навіть більше, аніж де інде.

Тому вважаю, що на шостому місяці протистояння кремлівській агресії, мислити шаблонами мобілізації радянської армії, створеними 30-40 років тому у московському Генштабі, щонайменше скидається на саботаж. За логікою міноборони, поки військомати у зоні АТО знаходяться під контролем терористів, то військовозобов'язаним з цих територій є час відпочити подалі від війни, поки їх домівки захищають хлопці з усієї України?

Треба ламати совкові шаблони! І бажано швидко, поки цей совок у головах під фуражками не зламав майбутнє нашої європейської держави. Вік і стан здоров'я військовозобов'язаного може визначити будь-який військомат на території України. А те що військово-облікова спеціальність відома лише військомату за місцем реєстрації – не велика біда, відбудовувати свої власні міста і наводити в них порядок можна і без військових спеціальностей. Про це депутат написав на своїй сторінці у Фейсбук


Про Захід