На Закарпатті чиновниця продала свободу за 30 тисяч доларів

Опубліковано:

 Затримано голову села було вже в Ужгороді, в одній з приватних нотаріальних контор. Там, чиновниця отримала від жінки раніше обумовлену суму неправомірної вигоди – 30 000 доларів США, після оформлення договору про дарування вказаної земельної ділянки від закарпатця К. Про Заходу повідомила Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Міліціонерів, які допустили втечу Мельника з-під варти, судитимуть 7 жовтня
Голова с. Холмець підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, тобто в зловживанні службовим становищем, кваліфікуючими ознаками якого є умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало тяжкі наслідки охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян та державним інтересам.

Сьогодні, 4 серпня Ужгородський міськрайонний суд задоволив клопотання прокуратури і обрав щодо голови села запобіжний захід – тримання під вартою із визначенням розміру грошової застави – 30 тис.грн.
Досудовим розслідуванням встановлено, голова села Холмець Ужгородського району, вчинила умисний, корисливий злочин у сфері службової діяльності.

Зокрема, у квітні до неї, як до сільської голови, звернулась закарпатка для отримання у власність земельнУ ділянку площею 1 га сільськогосподарського призначення на території Холмецької сільської ради. Голова села, знаючи, що в межах населеного пункту с. Холмець вільної земельної ділянки такою площею не має, запропонувала жінці отримати у власність земельну ділянку в урочищі “Кіш Гід” за межами населеного пункту, при умові сплати їй неправомірної вигоди в розмірі 30 000 доларів США.

Чиновниця, зловживаючи своїм службовим становищем, виготовила фіктивний витяг з рішення сесії Холмецької сільської ради в якому вказала, що закарпатцю К. – підставній особі, нібито передано у власність земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 1 га.

Відтак, вказані рішення сесії, сільський голова надала в ПП “Ужгеостар” для оформлення технічної документації, на підставі якої, на вказану земельну ділянку Реєстраційною службою Ужгородського міськрайонного управління юстиції було видане Свідоцтво про право власності земельною ділянкою 1 га закарпатцю К.


Про Захід