Дороги в Іршаві вже відремонтовані

Опубліковано:

Починаючи із квітня і до початку липня міськвиконкому вдалося полатати практично всі комунальні автошляхи, де є асфальтобетонне покриття (крім вулиці .Української, де було прокладено каналізаційну мережу).

 Що стосується центральних доріг, балансоутримувачем котрих є Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, то їх поточний ремонт видався також надзвичайно складною роботою. Ремонтувати дорожнє полотно по вулиці Шевченка дорожники почали ще у травні. Тоді “поямкували” виїзд із міста в сторону с.Сільце.
Тільки через два місяці до аналогічних робіт повернулися на вулиці Гагаріна. На початку липня відновили покриття на відрізку від ткацької фабрики до пожежної частини. На певних ділянках дорога була настільки розбита, що здавалася великою суцільною ямою. Такий стан дорожнього полотна зачасту ставав причиною створення аварійних ситуацій.
Практично нічим не різнилася і дорога по вулиці Федорова. У напрямку с.Ільниця філєю “Іршавський райавтодор” проведено поточний ямковий ремонт у вівторок, 29 липня.
Таким чином, на певний час питання ремонту центральних доріг у районному центрі знято. Проте не на довго, оскільки на дорогах, котрі ремонтували навесні, вже з'являються вибоїни і їх треба залатати поки вони не сягнули значної величини. Що вдасться зробити, а що – ні, – сказати складно, оскільки, щоб отримати вантажівку асфальтобетону і відремонтувати одну-дві дороги треба докласти неабияких зусиль, набратися терпіння і тижнями оббивати пороги у владних кабінетах. Лише після цього є певний результат.
Іршавська міська рада


Про Захід