Мешканка Виноградова таки зробила закордонний паспорт за 170 гривень

Опубліковано:

 За київськими даними реальна вартість виготовлення закордонного паспорту становить 377 гривень; Виноградівський ДМС озвучив ціну розміром у 400 гривень; Ужгород вказав зовсім іншу вартість.

Виноградівчанка Ангеліна Милославівна Келнік вирішила поборотися за справедливість і виграла. Ось її історія.

“Коли постала необхідність виготовлення закордонного паспорту, я стикнулася з тим, що чула з різних джерел про різні ціни на нього.

Написала в управління ДМС м. Ужгороду та Києва. Незабаром прийшла відповідь: за Київськими даними реальна вартість виготовлення закордонного паспорту становить 377 гривень; Виноградівський ДМС озвучив ціну розміром у 400 гривень; Ужгород вказав зовсім іншу вартість. Щоб з'ясувати істину, вирішила звернутись до адвоката. Так, як саме адвокат Нечаєв підняв дане питання у нашій місцевості, тож консультувалась з ним. Він зауважив, що вони ( ДМС) ніколи не признаються яка повинна бути справжня ціна та запропонував подати до суду. Заяву в суд ми подали у кінці квітня, а тим часом, я зібрала всі необхідні документи і подала у виноградівський ДМС, на що керівник мені пообіцяв надіслати офіційну відмову. Але письмової відмови так і не дочекалася.

Буквально через 10 днів було позитивне рішення суду, після якого мені повинні зробити паспорт за 170 гривень і повернути кошти оплачені мною за судовий процес (близько 80-ти грн.). ДМС має право у 10-ти денний строк подати апеляцію. В іншому випадку протягом цього терміну рішення суду вступить у дію.

Мої дії зумовлені не тим аби не платити 400 гривень, а тому, бо вважаю, що мої гроші мають іти у державу, а не у кишеню біглому Януковичу, через банк якого й до нині відмиваються наші гроші.

Отже, можу лише додати: за свої права варто боротися, хоч це і потребує іноді багато зусиль, часу і нервів, але, як кажуть у народі, під лежачий камінь і вода не тече”…

Олександр Костьо, sevlush.info


Про Захід