Як пройшов вчорашній матч “Говерли” з “Металургом”?

Опубліковано:

Матч між запорізькою та ужгородською командою вже давно охрестили зустріччю аутсайдерів. Утім наставник “Говерли” В'ячеслав Грозний заявив, що металурги боротимуться за місце у першій шістці. Насправді, враховуючи внутрішній стан ужгородського колективу, було легко спрогнозувати, що саме господарі і будуть фаворитами зустрічі.

Підопічні Олега Тарана і справді підтвердили це реноме у звітному поєдинку. Протягом першого тайму саме запоріжці володіли ініціативою і не давали ужгородцям жодних шансів увійти поближче до власного штрафного майданчика. Натомість створювали власні моменти, один з яких був нереалізований: на 15 хвилині Юсов вийшов віч-на-віч з голкіпером Надем, та останній був сильніший у цій дуелі.

Попри намагання Олександра Надя залишити ворота сухими, у другій сорокап'ятихвилинці запоріжцям вдалось відзначитись у цьому поєдинку. Так, на 64 хвилині Юсов знову додав небезпеки, а Люлька не зоорієнтувався в епізоді після відбиття Надя і влучив у власні ворота – 1:0. У іншому ж моменті захисники просто дали багато вільного простору Лео і той подвоїв рахунок у матчі.

Час від часу нагадували про себе лідери закарпатців Максим Шацьких та Дмитро Трухін. Вони і скоротили очкову відстань. Їхня блискавична комбінація завершилась взяттям воріт – 2:1. Далі, на превеликий жаль, ужгородцям не вдалось зрівняти рахунок і вони повертаються додому з поразкою.