DZIDZIO теж допоміг українським солдатам

Опубліковано:

 Улюбленець молоді україномовний гурт DZIDZIO взимку та навесні у час буремних революційних подій проїхався майже 20-ма містами України із всеукраїнським туром єднання, який організувала агенція “МЕГАПОДІЯ”, на підтримку української мови, патріотичного духу громадян.
DZIDZIO передав на Схід тепловізори та національну символіку
Влітку хлопці продовжили свій вояж концертами на стадіонах країни, і цієї неділі, 3 серпня виступлять у Мукачеві.
А днями музиканти зробили свій невеличкий внесок на підтримку наших військових, які боронять територіальну цілісність держави на сході країни.
Музиканти із гурту DZIDZIO передали військовим з 24-ої механізованої бригади тепловізор, 100 футболок, прапор України та ще один тепловізор – в іншу гарячу точку на сході країни. Сьогодні українці повинні нагадати солдатам, що ті не одні, що за наших вояк тримає кулаки вся Україна. Українська армія ціною власного здоров'я, а подекуди й життя, захищає кожного з нас. Тож кожен патріот зобов'язаний підтримати наших захисників. Принаймні, добрим словом.
Цієї неділі, 3 серпня перед концертом DZIDZIO дасть прес-конференцію в Мукачеві та через скайп розповість телеканалу Еспресо ТВ про допомогу українській армії.

Мукачево.Net


Про Захід