У День Незалежності виноградівці влаштують патріотичний парад

Опубліковано:

 Відповідно до Указу Президента України від 21.07.2014р. №608/2014 “Про відзначення 23-ї річниці Незалежності України” та з метою гідного відзначення цієї події у районі, Виноградівською районною державною адміністрацією розпочато підготовку до відзначення державного свята.

У четвер, 31 липня, під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Любки відбулося засідання організаційного комітету, учасники якого обговорили план проведення в районі заходів, визначили завдання та відповідальних працівників райдержадміністрації за ходом підготовчих робіт. Так, урочисті заходи із святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України заплановано провести у Виноградові 22 серпня. В цей день, відповідно до запланованих заходів, біля адміністративної будівлі райдержадміністрації, за участю керівництва району, представників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, громадськості, відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Цього ж дня всі охочі зможуть долучитися до святкової ходи під назвою “Парад вишиванок”, яка пройде від адмінбудівлі управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації до центральної площі Миру. Одночасно, в територіальних громадах району передбачено проведення спортивних і культурно-масових заходів. Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Віталій Любка зазначив, що необхідно максимально активізувати організаційні зусилля та на належному рівні провести районні заходи з відзначення державних свят.

Виноградівська РДА


Про Захід