Чопські прикордонники вчора приїхали зі Сходу

Опубліковано:

 Перший день серпня запам'ятався жителям Чопа радісною новиною – додому повернулися чоловіки, які тривалий час перебували на сході нашої держави.

 

О 20:03 до Чопського прикордонного загону заїхав автобус із військовими. Зустрічали парубків хлібом-сіллю рідні, друзі та кохані. У руках були квіти, а на обличчях – усмішки. Майор Олександр Піцикевич (саме під його командуванням хлопці змагалися з агресорами) відзвітував про прибуття. Упродовж 4-го червня – 31 липня чопські військовослужбовці були в зоні антитерорестичної операції. Всі 26-ро осіб залишилися живі й здорові. За проявлену мужність, самовідданість і патріотизм військових нагородили грамотами. Відзначили за боротьбу з нападниками.

Мер міста Чоп Галина Цар подякувала за вірність присязі. Запевнила: “Кожен день перебування в зоні АТО – подвиг!”. Побажала мирного неба над головою.

Представник Автомайдану Василь Маняк закликав й надалі боронити рідну землю, стояти на боці правди і допомагати відстежувати зрадників.

Привітав героїв із приїздом додому і полковник у відставці Віктор Карягін. Перш за все відзначив, що тепер чоловіки повинні оберігати своїх рідних, близьких.

Прикордонник Артем Остахов, який бачив лихо на власні очі, каже: “Дуже раді повернутися на Закарпаття. Коли тільки заїхали, напруга одразу спала. Дорогою зустрічні нам махали руками і вітали нас. Це надзвичайно приємно!”

Військові тепер матимуть відпустку, а через місяць повернуться на службу, щоб берегти Срібну землю. Незважаючи на те, що одні вже вдома, інші вирушили на схід. Бо є така професія – Батьківщину захищати! Тепер у їхніх руках доля України! Тому хай Бог усіх береже!

zaholovok.com


Про Захід