Прокуратура взялася за грушівських нападників

Опубліковано:

Прокуратурою Тячівського району закінчено досудове розслідування та до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактами розбою (ч. 3 ст. 187 КК України) та незаконного заволодіння транспортним засобом (ч. 3 ст. 289 КК України), що було вчинено трьома місцевими мешканцями наприкінці травня, повідомив прокурор Тячівського району Владислав Братюк.
Як встановлено в ході досудового розслідування, троє мешканців Грушева здійснили розбійний напад на місцеву жінку-приватного підприємця, в ході якого заволоділи автомобілем “Шкода-Суперб”, ювелірними виробами та іншими матеріальними цінностями потерпілої.
Завдяки своєчасно та повно проведеним слідчим (розшуковим) діям, дані злочини розкрито і вже 5 червня встановлено особи нападників та повідомлено їм про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень.
Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. “Про Заходу” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області

Довідково:
ч. 3 ст. 187 КК України – розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, – карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
ч. 3 ст. 289 КК України – незаконне заволодіння транспортним засобом вчинене організованою групою або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони завдали великої матеріальної шкоди, – караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.


Про Захід