Зі Сходу України повернулися півсотні чопських прикордонників

Опубліковано:
Їх зустрічали, як героїв, як доблесних захисників рідної землі під вигуки “Слава Україні!”

Понад півсотні військовослужбовців Чопського прикордонного загону виконували свій конституційний обов'язок на сході України, несучи службу на кордоні з Російською Федерацією. Стражі рубежів Вітчизни із західного регіону не залишилися осторонь тієї напруженої обстановки, яка склалася на сході, і вирушили на допомогу своїм побратимам.

Ще на початку березня після проведення відповідної підготовки до маршу, мотоманеврена група з півсотні бійців та 11 одиниць автотехніки від Чопського прикордонного загону прибули до кінологічного навчального центру (смт Великі Мости Львівської області) для злагодження дій та участі у навчаннях. А вже за тиждень зведений загін “зелених кашкетів” західного кордону чисельністю понад 300 осіб вирушив у Харківську область.

Протягом трьох місяців бійці Чопського загону охороняли кордон у Харківській та Луганській областях, а за кілька останніх тижнів у складі прикордонних підрозділів Луганського загону відбивали напади озброєних бойовиків. Днями їх замінив інший зведений загін, який продовжив виконання завдань на кордоні з РФ. До його складу увійшли понад 60 військовослужбовців Чопського загону.

Рідні, друзі, колеги, громада міста Чоп та активісти з гордістю і безмежною радістю зустріли наших воїнів, які одними з перших почали захищати східні рубежі нашої Батьківщини, не зрадили присязі українському народові й живими повернулися додому.

Голос України

Про Захід