В Ужгороді обговорювали зміни до Конституції

Опубліковано:

Вчора в Ужгородській міськраді відбулося обговорення змін до Конституції, що стосуються децентралізації влади. Запросили на захід усіх охочих представників громадських організацій, політичних сил та інших мешканців міста.

Начальник Ужгородського міськрайонного управління юстиції Олена Жулінська каже, що пропозиції, які подав Президент, поки що не мають конкретності: “Президенту хочуть доручити нагляд за дотриманням Конституції. Але ж які повноваження мають бути у людини, щоб вона це контролювала?! Це дає широкі можливості його представникам, які можуть навіть скасувати рішення, прийняте місцевим органом самоврядування”.

Секретар ГР Анастасія Бачинська каже, що доречно було б залучити до обговорення і науковців, адже вони мають великі напрацювання, які допоможуть реформуванню.

У ході обговорення зачепили тему люстрації та перетестації посадовців. Без цього, як зазначають учасники обговорення, не може вдатися жодна реформа.
Громадські обговорення триватимуть в Ужгороді до 1 жовтня, тож усі, в кого є свої судження щодо змін у Конституції, можуть прийти і висловити їх.
“Про Захід”


Про Захід