Поїзд, який погромили фани “Карпат” (ФОТО)

Опубліковано:

 Через це поїзд затримався у Великому Березному на 3 з половиною години.

Уболівальники однієї з футбольних команд розбили 9 вікон та поламали лавку в поїзді Мукачево-Сянки. Інцидент стався після закінчення перегляду матчу, коли група осіб слідувала потягом.

Працівники міліції, які супроводжували поїзд затримали чотирьох молодих людей. В м. Ужгород відбувався футбольний матч між командами ФК “Говерла” Ужгород – ФК “Карпати” Львів. Після закінчення перегляду матчу, уболівальники приміським поїздом №6528 сполученням “Мукачево-Сянки” прямували зі ст. Ужгород до ст. Сянки з подальшою пересадкою по ст. Сянки на приміський поїзд сполученням “Сянки-Львів”. Поїзд з футбольними вболівальниками супроводжувався нарядом міліції.

 

Під час слідування футбольні вболівальники почали поводити себе агресивно, вчиняти хуліганські дії. Як наслідок, ними було розбито декілька вікон в останньому вагоні приміського потягу сполученням “Мукачево-Сянки”.

Даний приміський потяг було зупинено по ст. Великий Березний. Виходом на місце події правоохоронців встановлено, що у вагоні приміського електропоїзда №6528 сполученням “Мукачево-Сянки” розбито 9 вікон та поламано одну лавку. Затримка руху електропоїзда склала 03.32 год.

Про порушників відомо те, що вони знаходились в стані алкогольного сп'яніння. Усі мешканці міста Львова, 1993, 1997, 1998 та 1992 року народження. У поїзді було розбито дев'ять стекол. В даний час вирішується питання про притягнення затриманих до відповідальності. За даним фактом внесено відомості до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.296 КК України.
Підрозділ зв'язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці


Про Захід