Нелегали прямували до Європи через Закарпаття

Опубліковано:

 Прямували хлопці до Західної Європи.

В рамках проведення заходів з посилення протидії незаконній міграції, минулої доби чопські прикордонники затримали двох вихідців з кавказького регіону.

Під час моніторингу українсько-словацької межі на ділянці відділу “Ужгород”, прикордонним нарядом зі спостережної вежі було виявлено дві особи, які рухались в сторону кордону. Оперативна група, що приховано прибула на ділянку, дала можливість невідомим наблизитись до інженерних споруд, а під час їх подолання здійснила затримання.

На місці події правопорушники повідомили, що є вихідцями з Грузії, але не мають при собі жодного документа, яким могли б посвідчити особу. Також “горе- мандрівники” вказали, що прямували до Словаччини, а вже звідти планували дістатись до країн Західної Європи. До речі, як зізнались чоловіки, свій маршрут через українсько-словацький кордон вони планували за допомогою інтернет-сервісу Google maps.

Правопорушників було доставлено до підрозділу з метою з'ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів. Рішення про відповідальність перед законом та подальшу долю затриманих визначить суд.
Прес-служба Чопського прикордонного загону


Про Захід