Комп’ютерна графіка юного закарпатця – серед переможців конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини»

Опубліковано:

Днями в м. Києві відбулося засідання журі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Майбутнє країни – у мріях дитини“, який уже тринадцятий рік поспіль проводить Державна фіскальна служба України.

Серед майже 10 тис. дитячих робіт, які надійшли на конкурс від учасників зі всієї України, робота закарпатця Уліганця Євгена “Озеро достатку” посіла друге місце в старшій віковій категорії за напрямком “Комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація)”.

За словами журі, до якого входять літературні та художні митці, а також фахівці ДФС, з кожним роком оцінювати роботи та визначати переможців серед юних учасників стає дуже складно. Адже кожна з робіт є унікальною, якісною, майстерно виконаною, а їх глибина, з проведенням конкурсу, – збільшується.

Варто зазначити, що конкурс набирає все більшої популярності серед творчої молоді Закарпаття: у цьому році на участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу “Майбутнє країни – у мріях дитини” надійшло 55 робіт.

Переглянути творчість юних закарпатців, які мріяли про майбутнє країни, можна за посиланням: http://zak.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/198142.html.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Про Захід