Степан Полторак на Закарпатті з'ясовував причини зриву мобілізації (Відео)

Опубліковано:

Ужгород з робочим візитом відвідав Міністр оборони України Степан Полторак. Міністр приїздив з метою вияснити причину провалу з мобілізацією на Закарпатті, адже тільки 23 закарпатців зі 100 придатні служити в армії. Найгірші справи з призовом до служби у Хустсько-Міжгірському військкоматі. Саме з цього району чоловіки найчастіше виїжджають за кордон. Однак для Міністра оборони це не аргументи. Таким чином Полторак дав 10 днів для доповіді реальних причин неефективної роботи військкомата.

Крім того, керівник Управління капітального будівництва Західного оперативного управління Богдан Дацко не зміг відповісти на запитання Міністра, скільки родин загиблих в АТО військових наразі потребують житла. Степан Полторак звільнив за це чиновника прямо під час наради.

Після наради Міністр зустрівся з матерями та дружинами загиблих закарпатських військових. Люди зверталися до Полторака з найрізноманітнішими питаннямми: надання житла, відміна пільг, виплата допомоги. Актуальною є така проблема: родини загиблих сьогодн отримують пенсію у розмірі 1800 грн. Згідно з законодавством, пільги не надаються при доходах більших за 1700 грн. Тобто, пільги знято законно, а як виживати родинам — невідомо.

Детальніше у відеосюжеті каналу “21 Ужгород”

 

Про Захід