Коли будуть готові ужгородські дороги?

Опубліковано:

 Тема українських автошляхів в останні кілька років – одна з найактуальніших в Україні.

Скарги на “американські гірки” на дорогах звучать переважно від імені автомобілістів, але і в перехожих обурень теж вдосталь: то відчинені люки загрожують життю, то вибоїни дошкуляють.

В Ужгороді такі проблеми теж усім знайомі. Більшість ужгородців у цій ситуації звинувачує минулу владу, тому що ряд вулиць потребував негайного ремонту ще минулого року. Цьогоріч планується провести поточний ремонт на 52 дорогах міста. Раніше на закарпатських Інтернет-ресурсах було опубліковано повідомлення прес-служби Ужгородської міськради, в якому був зазначений перелік вулиць, де проводитиметься ремонт: Берчені, Бородіна, Галана, Докучаєва, Доманинська, Заньковецької, Коритнянська, Краснодонців, М. Вовчка, Оноківська та багато інших.

Також був перелік вулиць, де в першу чергу проводитиметься капітальний ремонт: Легоцького, Собранецька, Можайського, 8 Березня, Університетська, Лавріщева, Слави, пров. Підвальний.

 

Зараз ужгородці мають змогу спостерігати за втіленням у життя вищезгаданих планів міської влади. Вже були проведений ремонтні роботи на вулицях: Доманинській, Гагаріна, Верещагіна, Капушанській, Легоцького, Заньковецької (район “Нового Вопака”), Сечені та 2 частинах Закарпатської (район ТЦ “Дастор”). Така ж доля чекала і на вулиці Тлехаса, Чорновола, Загорської. Важливим є те, що ремонтні бригади не оминають і малих вуличок в історичному центрі міста. Потішним стало асфальтування дороги на вулиці Марка Вовчка – одної із найпроблемніших у мікрорайоні “Радванка”.

 

“Тривалий період часу дорожнє покриття на Радванці не лагодили, хоча мікрорайон великий і вкрай потребує ремонту вулиць. Паралельно наразі проводяться ремонтні роботи на Грушевського (автобусна зупинка біля училища культури). Відтак до кінця цього тижня плануємо заасфальтувати ці вулиці. Також готуємо перелік вулиць, які цьогоріч не ввійшли до програми ремонту доріг і які полагодимо наступного року”, – зауважив Віктор Щадей.

 

Ужгородські комунальники також вже асфальтували перехрестя вулиць Берчені і Підгірної. Надалі ж рухатимуться у напрямку вул. Підгірної – тут продовжать лагодити дорожнє покриття, пише прес-служба Ужгородської міської ради.

Як бути жителям проблемних вулиць, що не увійшли до планового переліку міської влади?

 

Варіантів два: або чекати своєї черги, або ж, коли влада зволікає із вирішенням таких питань, то місцеві мешканці самі можуть прикласти зусиль задля забезпечення легкої їзди. Приклад такої благородної ініціативи зустрічаємо на початку вул.Володимирської, де працівники обласного автодору почали класти асфальт на шматку дороги тільки біля одного будинку. Очевидно коштом місцевих жителів, адже вулиця Володимирська у переліку доріг, які підлягають ремонту, не зазначена. Про це розповідає ужгородець Ференц Бакі.

Керуючий справами виконкому у міській раді Олександ Волосянський каже:

“Із запланованого переліку вулиць майже половину вже відремонтовано. Ремонтні роботи почали проводити з 1 червня і, якщо погода сприятиме, то до кінця серпня повинні бути полагоджені проблемні дороги ще на 18 вулицях. Наразі ремонт місцевих доріг – одне з основних завдань ужгородської влади, яке успішно виконується”.

Юлія Медюх, Zaholovok.com.ua


Про Захід