Закарпатські міліціонери повернулися додому(ФОТО)

Опубліковано:

 Півсотні правоохоронців краю повернулися зі Сходу України, а на зміну їм поїхали інші.

Сьогодні, 31 липня, в Ужгород повернулися півсотні працівників закарпатської міліції, які місяць перебували в зоні АТО, зокрема в м.Артемівськ Донецької області. Зустрічали героїв усім колективом біля адмінбудівлі УМВС.”Про Заходу” повідомили в СЗГ УМВС України в Закарпатській област

– Щиро дякую вам за успішне виконання поставлених завдань, – звернувся до прибулих начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич. – Вас вітає весь колектив міліції, все Закарпаття, бо ви справжні герої. Ми пишаємось вами!

Користуючись нагодою, Сергій Шаранич також привітав із Днем народження свого заступника полковника Василя Русина, який керував загоном закарпатських міліціонерів у зоні АТО. У свою чергу Василь Русин подякував очільнику УМВС за надання військового обладнання та медикаментів, що зберегли життя закарпатських вояків.

Голова обласної міліцейської профспілки Валерій Менджул вручив бійцям грошові премії. Окрім того, начальник УМВС надав кожному з них 3-денну відпустку, після чого міліціонери повернуться на службу.

 Вітаємо вас, герої, на рідній закарпатській землі!


Про Захід