З початку року ПАТ «Закарпатгаз» безкоштовно встановив понад 500 лічильників

Опубліковано:

Згідно з розробленим сервісним центром з газифікації Графіком встановлення безкоштовних лічильників на 2015 рік, ознайомитися з яким можна на корпоративному сайті підприємства, обсяги запланованих робіт наразі виконані на 25%. Протягом червня ПАТ “Закарпатгаз” безкоштовно встановив споживачам 106 лічильників.

Мушу зазначити, що ситуація з вирішенням “лічильникової” проблеми змінюється буквально на очах, – констатує провідний інженер з організації керування виробництвом сервісного центру з газифікації Ростислав Винник. – Якщо на початку акції ми відчували, хоч і прихований, але все ж таки спротив споживачів, сьогодні бачимо зацікавленість, що з дня на день зростає: за місяць маємо 80 свіжих заявок на встановлення лічильників блакитного палива…

Очевидно, споживач таки зрозумів, що – скільки не відкладай вирішення зазначеної проблеми – результат буде один: або ти з лічильником і з газом, або без лічильника, але тоді – відповідно – й без голубого палива. І зробив вибір на користь першого варіанту. Тим, хто до такого висновку наразі не дійшов, ще раз нагадуємо: згідно з Законом України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” до кінця 2015 року ПАТ “Закарпатгаз” безкоштовно встановлюватиме лічильники споживачам, які експлуатують газові водонагрівачі (колонки) та газові плити. З 1 січня 2016 року газопостачання таких об'єктів без засобів обліку буде заборонене. Що ж стосується помешкань, в які газ подається виключно на газові плити, то через нестачу коштів у поточному році лічильники в них встановлюватимуться виключно іншими підприємствами, що мають необхідні дозволи та ліцензії на проведення зазначених робіт, та за власні кошти споживачів.

Проте і цю категорію споживачів в майбутньому спіткає аналогічна доля, – наголошує заступник голови правління ПАТ “Закарпатгаз” з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів Євген Полуницький. – Відповідно до згаданого закону усі споживачі повинні бути забезпечені безкоштовними лічильниками до 2018 року. Якщо сьогодні понад 269 тисяч закарпатських родин – а це 97,6% від загальної кількості газифікованих помешкань і найвищий показник в Україні – уже мають лічильники газу, то останній ривок, який залишилося зробити, цілком для нас посильний…

Довідка: На встановлення безкоштовних лічильників для споживачів, які експлуатують газові плити та водонагрівачі НКРЕКП у 2015 році виділив “Закарпатгазу” 3,3 млн грн (без врахування ПДВ). Для узгодження часу встановлення лічильника у вашій оселі або для отримання додаткової інформації ви можете додатково звернутись в Сервісний центр ПАТ “Закарпатгаз” особисто або за номерами телефонів: (0312) 61-94-35, (0312) 61-94-48 та +38 (099) 658 06 56, +38 (067) 244 32 66.

Нагадаємо, ознайомитись з графіком безкоштовного встановлення лічильників газу на 2015 рік Ви можете в розділі “Інформація для клієнтів”

Про Захід