З нагоди Дня Конституції низку закарпатців відзначили державними нагородами та почесними званнями

Опубліковано:

        У п'ятницю, 26 червня, у Закарпатській ОДА відбулися урочистості з нагоди 19-ї річниці Конституції України та 70-ї річниці Возз'єднання Закарпатської України з Україною.

Опісля хвилини мовчання за всім, хто віддав життя за Україну та виконання Державного гімну та виступів перших осіб краю – голови Закарпатської ОДА Василя Губаля та голови облради Володимира Чубірка відбулося відзначення закарпатців, чиї талант, сили і труд спрямовані на розвиток краю та країни.

Першим вшанували сивочолого ветерана – учасника бойових дій в Афганістані Івана Шкірю – його груди відтепер прикрашатиме орден “За заслуги” ІІІ ступеню. А звання  Застудженої артистки України присвоєно золотому голосові Закарпаття – Світлані Глебі, солістці камерного хору “Кантус”. Професор кафедри твердо тільної електроніки УжНУ, доктор фізико-математичних наук Володимир Міца відтепер носить звання Заслуженого діяча науки і техніки України.

Почесною грамотою Кабінету міністрів України нагороджено Йосипа Галайду – директора товариства з обмеженою відповідальністю  „Водоканал  Карпатвіз”, місто Берегово.
Почесною грамотою голови ОДА відзначені Едуард Балла, гранатометник військової частини 3002 „М” Національної гвардії України; Тарас Деяк, голова спортивно – патріотичного об'єднання „Карпатська Січ”; Іванна Сабо, голова Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України; Вікторія Свалявчик-Цанько, диригент симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії.
Оголошено подяки голови ОДА Віталію Пищальнику – стрільцю військової частини 3002 „М”Національної гвардії України; Юрієві Оросу – представнику Української Служби порятунку, волонтеру, тренеру з тактичної медицини, а також волонтерам, представникам Руху підтримки закарпатських військових Михайлу Роману, Віталію Світлику та Наталії Штефаняк.

Коментуючи нагородження, голова ОДА відзначив: “Певно, зараз не час для святкувань. Але відзначення Дня Конституції – це те, що в кожному разі не є зайвим. Сьогодні ця дата стала черговим приводом відзначити закарпатців, котрі працювали і працюють для розвитку Закарпаття й України. Гордий бути з ними поруч та мати можливість їх привітати. Звісно, у наданні почесних звань і відзнак ми приділили належну увагу тим, хто долучається до боротьби за свободу нашої Батьківщини. Тож це не лише видатні діячі культури і науки, громадські діячі, а й, звісно, військові і волонтери”. “Радий потиснути їхні руки і подякувати за талант і працю, а головне – за світлу душу та любов до своїх малої та великої Батьківщин – до Закарпаття і України”, – сказав Василь Губаль.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Про Захід