В Ужгороді вперше відбувся закритий чемпіонат з бойового самбо

Опубліковано:

 Про це виданню “Про Захід” повідомила прес-служба УФЄ. 15 червня був проведений перший в Ужгороді закритий чемпіонат Ужгородської федерації єдиноборств з бойового самбо. Захід розпочали хвилиною мовчання за загиблими українськими військовими, адже ми пам'ятаємо та цінуємо тих хлопців, які ціною свого життя захищали цілісність нашої держави! Вічна Слава Героям!

У чемпіонаті взяли участь спортсмени Ужгородської федерації єдиноборств та спортсмени Ужгородської федерації єдиноборств Карпатського університету ім. А.Волошина, котра виступила співорганізатором цього заходу. Судійство забезпечив Євген Стефанович Молнар (президент та тренер УФЄ). Глядачі побачили все чого навчилися хлопці, займаючись цим силовим видом спорту. Загалом змагання пройшли на високому рівні.

Усі залишилися задоволені, як і гості так і спортсмени-учасники. Президент Ужгородської федерації єдиноборств Євген Молнар нагородив спортсменів-учасників подарунками, а також заслуженими грамотами та медалями і впевнений, що спортсмени будуть достойно представляти Ужгород на обласних змаганнях з бойового самбо, а також на рівні нашої країни. Дякуємо тим, хто долучився до цього заходу і спортсменам, які гарантували нам це неймовірне видовище!

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТУ:

Вагова категорія 62 кг:

1 місце – Дмитро Островка

2 місце – Олександр Химич

68 кг:

1 місце – Юрій Дранчак

2 місце – Олександр Ковач

3 місце – Юрій Попович

74 кг:

1місце – Ярослав Волошин

2 місце – Даніїл Федорко

82 кг:

1 місце – Анатолій Щербей

2 місце – Андрій Курах

3 місце – Михайло Соломон

90 кг:

1 місце – Василь Морквич

2 місце – Олександр Довганинець

3 місце – Олександр Дорогін

4 місце – Михайло Гарапко

 

 

Про Захід