«Закарпаттяобленерго» звернулося до КП «Водоканал м. Ужгорода» з вимогою погасити заборгованість

Опубліковано:

Учора, 23 червня, ПАТ “Закарпаттяобленерго” надіслало лист на адресу КП “Водоканал м. Ужгорода” з проханням погасити заборгованість за спожиті енергоносії, бо накопичення боргів створює вагому загрозу сталій роботі енергосистеми Закарпатської області. Копію вимоги надіслано до Ужгородської міської ради.

Як йдеться в листі, продовжується тенденція щодо накопичення боргів КП “Водоканал м. Ужгорода” перед ПАТ “Закарпаттяобленерго” за спожиту електроенергію.

У вимозі зазначається: “З місяця в місяць накопичується заборгованість КП “Водоканал м. Ужгорода” перед електропостачальною компанією за використану електричну енергію, яка на 1.06.2015 перевищує 2 млн грн (для порівняння, на 1.01.2015 року борг складав 718 тис. грн), і це не враховуючи поточних нарахувань. За червень комунальному підприємству виставлено рахунок на суму 2 305 тис грн, і в разі невжиття заходів щодо проведення належної оплати борг може перевищити критичну межу.  

З огляду на вищевикладене вимагаємо:

-сплатити наявну заборгованість у терміни відповідно до діючих договірних умов;

-у разі неможливості погашення заборгованості та відсутності коштів на сплату поточних зобов'язань, вжити заходи відповідно до ч. 9 ст. 26 ЗУ “Про електроенергетику”, а саме: знизити поточне споживання електричної енергії до рівня величини фактичної оплати спожитої електроенергії.

Про вжиті КП “Водоканал  міста Ужгорода заходи просимо повідомити ПАТ “Закарпаттяобленерго” в термін до 1 липня 2015 року.

 У разі невиконання даної вимоги ПАТ “Закарпаттяобленерго” буде змушене повністю припинити постачання електричної енергії на об'єкти КП “Водоканал м. Ужгорода”, – йдеться в листі.

Прес-служба ПАТ “Закарпаттяобленерго” 

Про Захід