Ужгородський університет – у тридцядці найкращих вишів України

Опубліковано:

Складав рейтинг тижневик “Фокус”. Для цього відібрали 50 українських вишів, що лідирують у рейтингах “Топ-200 Україна”, “Scopus” і “Вебометрикс” (за версією osvita.ua).

Фахівців з персоналу 22 найбільших компаній України оцінити випускників цих вишів за рівнем знань, здатності їх застосовувати і готовності навчатися в процесі роботи – результат цього опитування формує 50% підсумкового бала рейтингу. 25% підсумкової оцінки припадає на рейтинг інтернет-активності вищих навчальних закладів (“Вебометрикс” враховує число проіндексованих пошуковими сторінок, зовнішні посилання, цитованість і кількість розміщених на сайті файлів). Ще 25% підсумкового бала формують наукові публікації та їх цитованість (індекс Хірша).

Ужгородський національний університет посів 22 місце. До трійки лідерів потрапили Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, “Київський політехнічний інститут” та “Харківський політехнічний інститут”.

Диплом про вищу освіту, звичайно ж, не гарантує працевлаштування, але закінчення одного з 30 найкращих вишів України за рейтингом “Фокусу” значно підвищує шанси при пошуку роботи, – переконані самі укладачі переліку.

Медіацентр УжНУ

 

Про Захід