В Ужгородській ЗОШ №19 замінено вікна та двері

Опубліковано:

23 червня голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко провів зустріч із колективом ужгородської ЗОШ № 19. Під час зустрічі голова облради ознайомився із ходом робіт по заміні у школі вікон та дверей, на які цьогоріч з обласного бюджету було виділено субвенцію у сумі 500 тис. грн. Вікна та двері міняли після завершення навчального року. Загалом це дасть змогу заощадити на опаленні близько 15% коштів.

“В області проводяться комплексні роботи з впровадження енергоефективних заходів. Заміна вікон та дверей, утеплення фасадів, дахів – частина цих робіт. І ми моніторимо як виконують ці заходи. Більшу частину робіт буде виконано до початку нового навчального року. Паралельно переводимо котельні в бюджетних закладах на опалення відновлювальними видами енергії. Це крок до нашої енергонезалежності”, – констатує Володимир Чубірко.

Спілкуючись із педагогічним колективом закладу школи, Володимир Чубірко повідомив, що обласна рада приділяє проблемам даного закладу особливу увагу, позаяк ЗОШ № 19 є однією з найбільших у краї за кількістю учнів. До речі, цього року школа отримає ще й новий футбольний майданчик зі штучним покриттям, кошти на який теж виділені з обласного бюджету.

Прес-служба облради

 

Про Захід