Офіційно про затримання хабарниці на Рахівщині

Опубліковано:

Як повідомив прокурор Рахівського району Віктор Кузан: “Затримано головного державного інспектора відділу контролю за будівництвом об'єктів інспекції державного контролю в Закарпатській області Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Встановлено, що жінка неодноразово вимагала та отримувала хабарі у закарпатців за сприяння у введенні в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів” “Про Заходу” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області
“Зокрема, правоохоронці задокументували факти отримання неправомірної вигоди держслужбовцем та вилучили одержані нею 2710 гривень” – продовжив Віктор Кузан.

– “Наразі посадовця затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України та розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України”.
За вчинене жінці загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
Вирішується питання про повідомлення посадовцю про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та обрання стосовно неї запобіжного заходу.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється групою прокурорів у складі прокурора району та його заступника.


Про Захід