Обдаровані діти Закарпаття відпочивають в “Гармонії” з навчанням

Опубліковано:

На базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв (Мукачівщина) розпочався 23-ій літній сезон табору “Гармонія”. Оздоровниця унікальна не лише для Закарпаття, а й на теренах України, адже об'єднує найталановитішу дітвору та юнь області задля відпочинку, в якому гармонійно поєднані розваги та творчий вишкіл. 

Уже за два дні перебування в таборі, відпочивальники (а це переможці творчих конкурсів від районного до міжнародного рівнів) спромоглись підготувати яскравий концерт із нагоди відкриття зміни, виконавши пісні та інструментальні композиції, що принесли їм перемогу на конкурсах. А вже за три тижні таборування у рамках звітного виступу діти продемонструють, чому встигли навчитися під керівництвом педагогів табору – викладачів Ужгородського державного музичного училища ім.Д.Задора. 

Участь в урочистому відкритті зміни взяли керівник табору, директор Чинадіївської дитячої школи мистецтв Михайло Фендик і сприятелі проекту начальник управління культури Закарпатської ОДА Юрій Глеба, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, а також голови обласних профспілкових об'єднань працівників галузей освіти й охорони здоров'я, які взяли дольову участь в оплаті путівок, оскільки обласний фонд соцстраху цьогоріч не співфінансує оздоровчу програму.  

Як розповів керівник табору, в цій зміні оздоровлюється майже 100 дітей, із яких більше половини – не вперше. На думку Михайла Фендика, це доводить, що дітям імпонує такий змістовний відпочинок. “З нашими відпочивальниками працюють найкращі педагоги і в нас створено всі умови для творчого розвитку дітей, – каже керівник табору. – Крім того, на відпочивальників чекають також традиційні розваги та конкурси, знайомство з цікавинками краю у найвіддаленіших куточках. Діти мешкають у хороших умовах, охоплені збалансованим 5-разовим харчуванням. Словом, спільними зусиллями вдалося організувати якісний відпочинок, попри те, що вартість путівки найнижча в області – 3360 гривень. А оскільки батьківська доплата становить лише 700 гривень і це робить путівку доступною, відпочинок у “Гармонії”, певно, є ще одним стимулом для дітей старанно працювати впродовж навчального року”.

 

Управління культури Закарпатської ОДА

Про Захід