Кошти, зібрані на благодійних концертах в Ужгороді, передано обласній дитячій лікарні

Опубліковано:

Дві знакові культурні події відбулися на Закарпатті протягом останнього місяця: 25 травня на сцені обласного муздрамтеатру виступив Угорський державний народний ансамбль із програмою “Кличе мене дух Закарпаття – по обидва боки гір”, а 15 червня камерний хор “Cantus” та оркестр “Leopolis” (Львів) представили концерт класичної музики “Бах у будівлі Крупки” – на честь 330-річчя від дня народження видатного композитора Йоганна Себастьяна Баха та з нагоди 130-річного ювілею знаного архітектора Франтішека Крупки.

Окрім високої мистецької вартості обох подій, їх об'єднало і благодійне спрямування: кошти, пожертвувані відвідувачами концертів, артисти віддали на потреби Закарпатської обласної дитячої лікарні. 

Матеріальну допомогу для медичного закладу головному лікарю особисто передав начальник управління культури Закарпатської ОДА. За словами Юрія Глеби, загально вдалося зібрати 22,5 тисячі гривень. “Сума, хоч і не бозна яка, а все ж – це “живі” гроші, які, на відміну від державного фінансування, без усіляких затяжних формальних процедур можна негайно спрямувати на найнеобхідніше”.

В свою чергу, головний лікар Євген Жупан підтвердив: заклад справді потребує чималих вкладень як у ремонт приміщень, так і в облаштування лікарні сучасними приладами. Перше в черзі – онкогематологічне відділення й саме на покращення його роботи спрямують ці кошти. “Хочу подякувати всім людям доброї волі, котрі долучилися до збору коштів, а надто – артистам за те, що в часи, так само скрутні і для культурної галузі, вони вчинили справді благородно і виявили турботу про недужих діток”.

Управління культури Закарпатської ОДА

Про Захід