В Ужгороді стало популярним татуювання хною

Опубліковано:





Літо – чудова можливість спробувати щось нове, поекспериментувати із зовнішністю. І поки календар не показав вересень, ще є час цю можливість використати. Яскравий одяг, манікюр, колір волосся чи, може, тату. Щодо останнього, то, напевно, у багатьох виникли протиріччя. Воно й не дивно, адже гардероб можна змінити, нігті і волосся – перефарбувати, а от натільний малюнок… Його позбутися не так просто.

Не на все життя
Та не варто поспішати відмовлятися від ідеї з тату, адже альтернатива голкам є! Це малюнок, зроблений хною. Те, що для європейський красунь – звичайний аксесуар, для багатьох східних жінок – одна з небагатьох можливостей прикрасити своє тіло. Традиція розпису хною сягає тисячоліть. У Древньому Єгипті малюнок на тілі вважався ознакою добробуту людини, потім його почали наносити в честь важливої події в житті.
Майстер одного із ужгородських салонів краси Світлана Малога розповідає, що біо-тату має дуже багато очевидних переваг: “Напевно, найперше, – це тимчасовість. Ви зможете змінювати малюнки хоч кожен місяць, адже вони приблизно за такий час стираються. На відміну від звичайного татуювання, виводити яке доведеться спеціальними і недешевими методами. Також суттєвою перевагою є безболісна процедура нанесення. Погодьтеся, що багато людей не наважуються на традиційне тату через те, що бояться болю. А тут можна не переживати!”.

Ужгородки віддають перевагу скромності
Світлана каже, що малюнок на тілі – це гарна можливість привернути до себе увагу, особливо тепер, влітку: “Звісно, мало хто робить традиційний східний розпис. Ужгородкам не подобаються занадто насичені візерунки, вони віддають перевагу скромності”.
За словами майстра, під час процедури можуть використовуватися два типи хни: червона і чорна. Та колір малюнку потім вирівнюється від коричневого блідо-орнажевого, це залежить від типу шкіри.

Майже без протипоказань
Протипоказань біо-татуюванням майже не має. Щоправда, є ризик виникнення алергічної реакції. Особливо, якщо використовують чорну хну. Все тому, у ній міститься синтетичний барвник, який інколи стає причиною недуги. Слід мати на увазі, що наносити хну постійно на одне і те ж місце не варто: може виникнути почервоніння та подразнення шкіри.

“Про Захід”


Про Захід