Порція расизму від Ратушняка: Україна неприваблива для «чорної і смердючої босоти»

Опубліковано:

Колишній голова Ужгородської міської ради Сергій Ратушняк, який є фігурантом у резонансній справі щодо випадку расизму в “РІО-Аквапарку”, не тільки не вибачився за прикрий інцидент, в закладі, що є його власністю, але й далі продовжує нагнітати ситуацію. 

Вчора, 21-го червня, на своїй сторінці в мережі Фейсбук Сергій Ратушняк знову розмістив повідомлення, в якому дискримінує людей за расовою та національною ознакою. 

У записі йдеться про те, що Європа “догралася із своїм мультикультуралізмом і загине, якщо не припинить потік емігрантів”.  

Далі подано текст повідомлення у перекладі з російської мови: “А мразь, які нічого не створила у себе на батьківщині (крім лайна і потомства) виживає їх із земель, пропитану трудом, потом і кров'ю їх предків. Україну поки що рятують злодії при владі. Вони зробили країну непривабливою. Навіть для чорної і смердючої босоти”, − не стримується у висловах Сергій Ратушняк. 

Нагадуємо, що з “інцидентом у “РІО-Аквапарку” наразі розбирається міліція

Однак поки що про якісь конкретні результати правоохоронці так і не повідомляли. 

Натомість представники міліції за успіх у затриманні злочинців в іншій резонансній справі отримали заохочувальні подарунки у вигляді абонементів у аквапарк від Сергія Ратушняка. 

А нинішній голова Ужгородської міської ради Віктор Погорелов повідомив, що “одна помилка, не привід позбавляти Ратушняка звання почесного громадянина міста”. 

“Про Захід”

Про Захід