П’ятеро закарпатських військових відправили на лікування в Угорщину

Опубліковано:

Сьогодні п'ятеро закарпатських військових, які були поранені в ході військової операції поблизу Дебальцевого відправлено на лікування у центральний військовий шпиталь Будапешта. На пункті переходу “Лужанка-Берегшурань” їх було відправлено двома “швидкими” в шпиталь. Проводжали наших військових голова обласної ради Володимир Чубірко, заступник начальника управління охорони здоров'я ОДА Єлизавета Біров, генеральні консули Угорщини в Ужгороді Йожеф Бочкаі та в Берегові Ендре Саліпскі.

Це п'ятеро наших військових Виноградівщини, Перечинщини, Ужгорода та двоє з Перечинщини. Про їх лікування та реабілітацію за кордоном домовлявся з угорськими партнерами голова Закарпатської облради Володимир Чубірко. За його сприяння всім бійцям було виготовлено закордонні паспорти, угорські дипломати оперативно відкрили для хлопців візи. 

“Їх з кордону відвезуть в столицю Угорщини “швидкими”. Загалом сусіди можуть прийняти на лікування в ближчий час 20 наших військових. Щира вдячність угорському уряду такі добросусідські вчинки. Також вдячний заступнику начальника управління охорони здоров'я ОДА Єлизаветі Біров та Генеральним консулам Угорщини в Ужгороді Йожефу Бочкаї та в Берегові Ендре Саліпскі за координацію роботи”, -зазначив керівник облради.

Єлизавета Біров, яка координувала відправку військовослужбоців зазначила, що раніше наші хлопці вже лікувалися в медичних закладах України – в Києві, Дніпропетровську, Мукачеві. Хлопці мають різного роду поранення, і потребують консультації, лікування і реабілітації за кордоном. І їм ця допомога буде надана.

Прес-служба облради

Про Захід