В УжНУ вступають найсильніші: на факультеті здоров'я людини пройшов творчий конкурс

Опубліковано:

 Завершальним етапом вступних випробувань для абітурієнтів факультету здоров'я людини стали змагання з фізичної вправності. 28 липня проходив творчий конкурс, який є обов'язковим і дуже важливим для абітурієнтів, оскільки може добряче змінити попередні результати в турнірній таблиці вступників.

Декан факультету здоров'я людини Олена Дуло констатує:

“Цьогоріч на факультет надійшло близько 170 заяв (на заочну та денну форми навчання), абітурієнтів трохи менший, але конкурс однаково великий. Абітурієнти складають 4 нормативи: легкоатлетичні (забіг на 100 і на 1000 м для хлопців та 100 і 500 м для дівчат), далі на них чекають силові вправи (підтягування на поперечині для хлопців і згинання/розгинання рук в упорі лежачи для дівчат) та плавання”.

Як повідомляє Медіацентр УжНУ, навіть незважаючи на спекотну погоду, випробування відбулися. Найбільше труднощів у вступників викликало водне змагання. Так, частина абітурієнтів не брала участь в тесті з плавання.

Вступники Ігор та Валерій кажуть, що й до вступу в УжНУ активно займалися спортом, вели здоровий спосіб життя, тож вирішили вступати на факультет здоров'я людини. Найлегшими для них видалися легкоатлетичні змагання, труднощі виникли в басейні.

Свої сили пробувала й абітурієнтка Анна Більце, тепер ділиться враженнями: “Я займаюся різними видами спорту: легкою атлетикою та гімнастикою, граю у волейбол та футбол. Тому випробування для мене не були дуже складними, проте найбільше хвилююся через плавання”.

Результати випробувань будуть переведені у 200-бальну шкалу й підсумуються разом з балами ЗНО та атестату. Загальні рейтинги оприлюднять на інформаційних стендах у головному корпусі університету на веб-сайті УжНУ.


Про Захід