Закарпатські воркаутери їдуть на всеукраїнський спортивний фестиваль у Хмельницькому

Опубліковано:

Нещодавно на Закарпатті відбувся відбір на Чемпіонат України з воркауту. Змагання провели у Великому Бичкові, що на Рахівщині

Участь у заході взяли й ужгородські спортсмени. Команда “Street Workout Uzhgorod” показала хороші результати у різних категоріях. 

“Мені змагання принесли безліч позитивних емоцій! Було приємно познайомитись з воркаутерами з інших областей та показати, на що здатні ужгородці”, – каже учасник змагань Владислав Рущак

Після обласного Чемпіонату ужгородська команда їде у Хмельницький. Там наступного тижня відбудеться спортивний фестиваль: “KHMELNYTSKY WORKOUT GRЕEN FEST“. 

“З хмельничанами, які теж приїхали на закарпатські змагання, ми обговорили спільні інтереси в розвитку Street Workout в Україні. Організатор фестивалю запропонував взяти участь нам, і ми з радістю долучаємося”, – каже Влад. 

 На фестиваль з Ужгорода їдуть представники руху Street Workout, танцювальний колектив Ужгородського коледжу культури та мистецтв “Kings of Dance”, Triking-команда “Ужгород”. Крім того, участь у спортивному фестивалі візьме закарпатський ілюзіоніст Максим Чигарєв, який своїм вмінням доповнить захід магічними номерами.

Про Захід

Про Захід