В Ужгороді – найскладніша ситуація з виділенням землі для «атошників». Черги чекають 568 бійців

Опубліковано:

Загалом в області заяви на виділення земельних ділянок подали 2250 учаснкиів бойових дій, 1238 з них хочуть отримати землю в Ужгородському районі, а 568 – в Ужгороді. Такі цифри озвучили нині на нараді, яку проводив голова ОДА Василь Губаль. Він заявив: якщо в інших населених пунктах великих проблем із виділенням землі для “атошників” немає, то в Ужгороді склалася дуже непроста ситуація, на яку бійці постійно скаржаться.

Секретар Ужгородської міської ради Богдан Андріїв повідомив, що землю поки що виділили 91 учаснику бойових дій. Є плани виділити “атошникам” також ті ділянки, які раніше планували зайняти кладовищем. Ця територія знаходиться наприкінці вулиці Собранецької біля КПП “Ужгород”, там, за словами секретаря ради, можна буде виділити землю щонайменше 150-ти військовим.

Василь Губаль зачитав листа, який прийшов від Міністерства оборони у відповідь на попереднє прохання обласного керівництва віддати великі території колишніх військових містечок та частин в Ужгороді, Мукачеві, Берегові, Хусті, Виноградові, Тячеві тощо. У листі Міноборони повідомило, що створило спеціальну комісію, котра має перевірити ці ділянки. До складу комісії входять і військові чини на місцях, котрі, власне, і повідомили, що комісія почала роботу, зокрема над територією містечка у Виноградові.

Василь Губаль на це зазначив, що перш за все потрібно взятися за перевірку територій в Ужгороді (йдеться, наприклад, про закинуту військову частину на вул. Гагаріна), адеж саме в обласному центрі наразі є найбільша проблема з виділенням землі для “атошників”.

Самі армійці, присутні на зустрічі, лише попросили секретаря Ужгородської міської ради, аби при розгляді цього питання і можливій подальшій передачі військового містечка на баланс Ужгорода, чиновники десь зазначили, що землі там можна буде виділяти виключно військовим, а не всім, хто стоїть у черзі на отримання земельної ділянки.

Про Захід

Про Захід