На замітку власникам земельних ділянок!

Опубліковано:

Громадяни, які є власниками земельних ділянок, до 1 липня отримують податкове повідомлення-рішення про сплату відповідного податку. Відповідне податкове зобов'язання необхідно сплатити протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення. “Про Заходу” повідомили в інформаційно-комунікаційний відділі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

У сільській та селищній місцевості земельний податок може сплачуватися через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про приймання податкових платежів.

У разі, якщо громадяни не отримали податкового повідомлення-рішення по платі за землю, або ж якщо виникають запитання щодо розміру нарахованого податку, у випадку зміни власника земельної ділянки, набуття права на пільги, або виникнення необхідності уточнення сум земельного податку, громадянам варто звернутися до органів Міндоходів за місцезнаходженням земельної ділянки і пред'явити відповідні документи (зокрема, план-схему земельної ділянки, підтвердження права власності, ксерокопії документів права на пільги).

Також фахівці Головного управління Міндоходів у Закарпатській області нагадують платникам, що 29 серпня – останній день сплати земельного податку з фізичних осіб.


Про Захід