План заходів до Дня молоді в Ужгороді

Опубліковано:

Управління молоді та спорту ОДА інформує про проведення офіційних заходів з нагоди відзначення Дня Конституції та Дня молоді в Закарпатті.

26 червня – Виставка-конкурс фоторобіт на тему “Молоде обличчя Закарпаття”, хол Закарпатської ОДА Оргдіяльнісна гра в рамках традиційного молодіжного фестивалю “Студреспубліка Закарпаття” на тему: “Програма модернізації регіону очима молоді”, УжНУ.

28 червня – Круглий стіл “Молодь і влада: точки взаємодії”, м.Ужгород. Ярмарка молодіжних організацій, м.Ужгород, наб.Незалежності. Велоквест 

29 червня – Сходження лідерів молодіжних та студентських організацій на г.Говерла (Рахівський р-н).

Начальник управління молоді та спорту закликав молодіжні організації зважати на події на сході України та відмовитися від гучних святкувань. “Традиційно проведемо зустріч молоді та влади з обговорення найбільш болючих проблем та кілька спортивних заходів. За ініціативи громадських організацій відбудеться ярмарка, під час якої всі бажаючі організації показуватимуть свою діяльність через інформаційні стенди, майстер-класи та інші форми діяльності. Попросив звернути увагу на те, що масові гуляння під час подій в Україні не дуже вітаються. Хай все буде скромно, але цікаво”, – зазначив Денис Ман.

Прес-центр ОДА

Про Захід