З Тячівщини на фронт доставлено транспорт та допомогу

Опубліковано:
Днями з чергової поїздки у зону АТО повернувся керівник тячівського волонтерського центру “Горгани” Богдан Колодницький.
 
Разом з водієм Тячівської РДА Карлом Мейсарошем та київськими волонтерами-афганцями вони подолали небезпечний маршрут уздовж лінії фронту на Донеччині та Луганщині, щоб розвезти військовим транспорт, техніку та іншу підмогу.
Найперше, у Пісках передали джип та набір ключів для ремонту авто комбату “Карпатської Січі” 93 ОМБ Олегу Куцину (Куму). Ключі для земляка-воїна надав директор МПП “Сигнал” (смт Тересва) Михайло Варга. 
 
Відтак вирушили на базу 130 розвідувального батальйону під командуванням Миколи Капіноса, у складі якого воює майже вся Восьма Афганська Сотня Самооборони Майдану. Доставили військовим глибинної розвідки берці, обмундирування, технічне оснащення. 
Затим дорога пролягла через три села, які перебувають під контролем сепаратистів, до Трьохізбенки Новоайдарського району, до місця розташування батальйону “Айдар”. Тут відвантажили продукти харчування, засоби гігієни та воду.
 
Як розповів Богдан Колодницький, загалом, ситуація на фронті під час поїздки була напруженою, адже обстріли української території майже не припинялися, а в ніч з суботи на неділю і взагалі були найбільш інтенсивними з початку бойових дій.
Також трапився випадок, коли тячівські волонтери зіткнулися з упередженістю представників місії ОБСЄ. Разом з військовими вони демонстрували іноземним спостерігачам уламок “Граду”, що був у землі, але ті відмовлялись забрати його з собою як доказ російської агресії. 
Та незважаючи на ризик, волонтери всю допомогу успішно доставили адресатам.  
 “Хлопці з передової щиро дякують за підтримку усім небайдужим мешканцям Тячівщини, які допомагають армії. Незважаючи на збільшення кількості та інтенсивності обстрілів по всій лінії фронту, бойовий дух у наших хлопців на найвищому рівні, – констатує Богдан Іванович. – Вони готові дати рішучу відсіч ворогу. Також, зі слів комбатів, на сході суттєво збільшується кількість проукраїнськи налаштованого населення”.  
 
Оскільки протистояння на сході загострюється, то потреби військових зростають. На фронті необхідний транспорт, планшети з військовими картами, рації, кевларові шоломи, а найбільше – питна вода. Тож волонтери вже готуються до наступної поїздки, пише Тячів Ком 
Про Захід