У Закарпатській ОДА привітали медиків з професійним святом

Опубліковано:

З нагоди Дня медичного працівника, котрий відзначаємо найближчої неділі, у п'ятницю, 19 червня, у Закарпатській ОДА відбулося урочисте зібрання за участі представників галузі охорони здоров'я різних ланок з усієї області. На Закарпатті трудяться понад чотири тисячі лікарів, загалом загін медичних працівників області становить близько двадцяти тисяч фахівців.

Насамперед, після виконання державного гімну, начальник управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА Василь Скрип подякував колегам за відданість своєму фаху та побажав здоров'я й сил і надалі служити людям.

Голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль, вітаючи медиків, передовсім подякував їм за все, що роблять для краян. Маючи слово перед представниками благородної професії, він висловив сподівання, що реформи в галузі вдадуться: “Зробимо багато. А головне – щоби, втілюючи зміни, не нашкодили медицині. Пишаюся тим, що маю можливість працювати поруч із вами – справжніми професіоналами і чудовими людьми. Знаю проблеми і первинної ланки, де працюють віддані люди, на котрих тримається сільська медицина. Поважаю і фахівців районних лікарень, і фахівців обласних закладів – людей, які рятують життя. А життя людини – понад усе. Окрема подяка за все, що робите для військових!”. “Проблем багато, але не хотілося б про них сьогодні говорити – їх треба вирішувати. Вірю, разом їх подолаємо. І бажаю вам здоров'я, Божої благодаті, терпіння і – не розчаровуватися!”, – сказав Василь Іванович.

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко зазначив, що має половину родини лікарів, тож сприймає це свято як своє й справді знайомий з тим, якою складною і відповідальною є праця медиків. “Щодня спілкуюся з вами і з вашими колегами, дуже поважаю і радий співпрацювати. От і сьогодні мали розмову про те, як організувати виїзд наших поранених учасників АТО за кордон на реабілітацію і вже наступного тижня, з Божою поміччю, вони поїдуть в Угорщину. Завжди в курсі того, що відбувається у вашій галузі. Робота медика передбачає велике серце і відкриту душу. Дякую вам і бажаю, звісно, здоров'я і добробуту”, – сказав голова облради.

Провідних медиків краю – представників як сільських амбулаторій, так і обласних закладів – нагородили почесними грамотами та подяками обласних держадміністрації та ради, а також профспілки медичних працівників та управління охорони здоров'я ОДА.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Про Захід