Сесія Ужгородської міськради: «Громада тут не рішає» (Фоторепортаж)

Опубліковано:

Сьогодні, 19-червня в Ужгороді нарешті продовжилася сесія, яка через відсутність кворуму не зібралася 5-го червня. Розпочалося засідання з того, що до зали не запустили містян, які хотіли бути присутніми у сесійному залі: запускали тільки представників ЗМІ. Згодом частину людей запустили на балкон сесійної зали. 

Крім того, частина депутатів цього разу сиділа не на звичних для себе місцях. Вочевидь, така рокіровка пов'язана з тим, що депутати поділилися на певні групи за інтересами. 

Деякі з них, до того ж, голосували чужими картками за прийняття рішень. 

Також скидалося на те, що депутати не хотіли допускати до мікрофона голову Громадської ради при Ужгородській міськраді Олександра Пересоляка, який хотів зачитати резолюцію, яку прийняли на нещодавніх Громадських слуханнях. Один з депутатів запропонував проголосувати за те, чи надавати слово голові громради, депутати рішення не прийняли. 

Однак Федір Фащук запропонував таки надати слово Олександру Пересоляку, “бо буде негарно, якщо голова громадської рад не зможе виступити”. А міський голова, закликаючи всіх до порядку, вигукнув: “Громада тут не рішає”. 

Рішення про коригування генплану міста депутати приймали під обурені вигуки громади. 

Звернення радника Михайла Саакашвілі Іло Гонті до депутатів переривався вигуками із залу, тож він подякував за увагу і закінчив виступ.  

До речі, під час промови частина депутатів покинула сесійну залу. 

“Про Захід”

Про Захід