З 1 червня у поданні звітності по ЄСВ – новації

Опубліковано:

Починаючи з 1 червня 2015 року, платники єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування зобов'язані подавати звітність та сплачувати до контролюючого органу за основним місцем обліку платника ЄСВ у строки, порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Це зумовлено п. 4 частини 2 ст. 6 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VІ “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування”. Таким чином, з 1 червня 2015 року звіт щодо сум нарахованого ЄСВ подається та сплачується страхувальником або відповідальною особою страхувальника до фіскального органу за основним місцем реєстрації платника.

Форми та строки подання звітності передбачено розд. ІІІ наказу Міністерства фінансів України від 14 квітня 2015 року № 435 “Про Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування”, який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України за наступною адресою.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Про Захід