Мер Ужгорода не знає, що з «Короною»

Опубліковано:

Міський голова Ужгорода Віктор Погорелов сказав, що достеменно не знає, яка нині ситуація із комплексом “Корона”. Так він відповів на репліку журналіста щодо того, що фасад закладу уже більше півроку у занедбаному стані, жодних робіт не проводиться і чи може міська влада контролювати цей процес.

Міський голова сказав, що лише вчора із ЗМІ дізнався, що щодо “Корони” порушено дві кримінальні справи. “Там без дозволу розібрана внутрішня частина, я навіть не знав, що там дозволу нема. Вперше почув, що частина “Корони” продана іншій структурі. При керівництві Щадея продана”, – зазначив мер.

Також мер нагадав, що у покупця комплексу було зобов'язання відремонтувати Театральну площу, однак сьогодні нічого не зроблено. “Буду спілкуватися з тими, хто купив, і тими хто продав”, – резюмував мер.

Як відомо, продажа архітектурного  комплексу “Корона” стала скандальною. Дозвіл продати споруду дали більшістю голосів депутатів теперішньої каденції Ужгородської міської ради.

Прокуратура м. Ужгород доводила незаконність продажу, однак усі справи у судах програла. Водночас оголошень про продаж комплексу ніде розміщено не було. Єдине повідомлення з'явилося у газеті “Ужгород”, яка вийшла окремим номером і не потрапила у загальний продаж.

Комплекс “Корона” проданий за 8 мільйонів гривень, хоча реальну ціну на момент продажу різні люди, у тому числі і депутати, називали щонайменше 20 мільйонів.

“Про Захід”

Про Захід