В Ужгороді на День молоді відбудеться велика фотовиставка

Опубліковано:

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стало проведення загальноміських заходів до Дня молоді в Ужгороді, зокрема Energy Open Air, а також старт фотоконкурсу ім. В. Пилип'юка.

Євген Бобров, начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді виконавчого комітету Ужгородської міської ради нагадав, що наприкінці червня традиційно святкується День молоді та водночас День конституції. “Виникла така ідея, щоб об'єднати молодь у святкуванні двох заходів, залучити їх у різних напрямках: творчому, спортивному, розважальному, – каже Євген Бобров.  

Роман Мартинюк, голова ГО “Статік” детальніше розповів, які заходи плануються на святкові 26-28 червня. “Протягом трьох у Боздоському парку  будуть відбуватимуться різноманітні заходи на своєрідному майданчику, де проводилися зльоти байкарів. Вдень це будуть спортивно-розважальні, мистецькі акції. А увечері три дні поспіль дискотека ENERGY OPEN AIR під відкритим небом”, – розповів Роман Мартинюк

“Буде парад діджеїв, битва діджеїв. Також запрошуємо талановиту ужгородську молодь – музикантів, танцюристів, співаків показати свою майстерність на професійній сцені з професійним звуком”, –  сказав Євген Бобров.

За словами Романа Мартинюка, ідея провести вихідні активно на свідому повітрі виникла через те, що багато хлопців та дівчат сидять днями у ґаджетах, перебувають у віртуальному життя. “Треба більше спілкуватися вживу, проводити дискотеки під відкритим небом. Треба частіше бачити світ по-іншому світ”, – додав Роман. 

Михайло Микуланинець, заступник голови ГО “Статік” каже: “На ENERGY OPEN AIR виступатимуть рок-гурти, як вже знані, так  і початківці. Також плануються танцювальні виступи. Ми запросили кращих закарпатських діджеїв. Планується провести і пінну дискотеку парку. Буде фаєр-шоу, акробатичні виступи, різні цікавинки. Також буде окрема денна програма для дітей”. Початок дискотек – з 24.00 

Євген Бобров також розповів про масштабний конкурс для школярів, який розпочався  цього тижня. Фотоконкурс ім..Василя Пилипюка організовують  Спілка фотохудожників Закарпаття, управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді, управління освіти Ужгородської міської ради.

Володимир Ньорба, голова Спілки фотохудожників Закарпаття, розповів, що фотороботи прийматимуть від учнів, починаючи з найменших класів до 11-го.  “Теми загальні: вільна тема, природа, спорт і мій рідний край. До розгляду журі надсилаються фотографії в цифровому форматі. Кожен учасник може відправити не більше трьох фотографій до кожної теми”, – каже Володимир Ньорба.Ужгород, за словами Володимира Ньорби, став одним з провідним фото центрів не тільки України, а й східної України.  “Молодь дуже зацікавилася фотографією. З'явилися засоби, доступні для учнів школярів і студентів, фотографія набула значної популярності, зараз назріла необхідність активніше залучати молодь до виставок, яких в області за рік було проведено 59”, – каже Володимир Ньорба. 

Роботи від школярів прийматимуть до 25 вересня, відтак фахове журі відбере найкращі  і у рамках святкування Днів Ужгорода відбудеться виставка у Лінгвістичній гімназії. Переможці отримають грамоти та нагороди. Організатори також наголошують на соціальній спрямованості заходу і самих робіт. “Школярі мають цікаве завдання на літо”,- додав Володимир Ньорба. Вимоги до фотографій: рекомендований розмір 1920 х 1280 px, формат JPG, максимальний розмір файлу: 2Мб. Учасники повинні завантажити файли з фотографіями на електронну пошту [email protected]. В листі зі світлинами потрібно повідомити прізвище та ім'я учасника, адресу, контакний телефон та e-mail. Назви файлів зі світлинами повинні починатися з літери відповідної теми та порядкового номеру і містити назву роботи, якщо така є. Наприклад: А-1-Ранковий туман. jpg

Ужгородський прес-клуб

Про Захід