Майже 9 млн грн за дозвіл торгувати гуртом та в роздріб алкоголем і тютюном надійшло місцевого бюджету

Опубліковано:

Протягом січня-травня 2015 року суб'єкти господарювання за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами  перерахували 8 млн 987 тис. грн. В основному ця сума бюджетних надходжень формувалась за рахунок плати за ліцензії на право роздрібної торгiвлi алкогольними напоями та тютюновими виробами – 5 млн 987 тис. 

Всього з початку року управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Закарпатській області видано 2638 ліцензії, з них 1513 на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1125 –  тютюновими виробами.

Нагадаємо, що ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною групою товарів видаються в Центрах обслуговування платників при територіальних органах ДФС. Для цього платник має надати за місцем здійснення діяльності документи, необхідні для отримання ліцензії на право реалізації цих товарів, детальний перелік яких розміщено на інформаційних стендах у ЦОП.

В січні-травні 2015 року фахівцями Головного управління ДФС у Закарпатській прийнято 337 розпоряджень про анулювання ліцензій, в тому числі 177 на алкогольні напої та 160 на тютюнові вироби.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Про Захід