Арбалет, марихуана, 8000 пачок сигарет – знахідка виноградівських міліціонерів (ФОТО)

Опубліковано:

 Під час санкціонованого обшуку слідчим разом з працівниками сектору боротьби з економічними злочинами та карного розшуку Виноградівського райвідділу міліції виявлено та вилучено 8000 пачок сигарет марки “Фест” без марок акцизного збору, майже 300 грамів речовини, схожої на марихуану, та арбалет. Пише Оксана Кобзаренко, Виноградівський РВ УМВС

В ході проведення досудового розслідування по кримінальному провадженню, розпочатому за ст.187 Кримінального кодексу України (Розбій), на підставі ухвали районного суду, виноградівські правоохоронці провели ряд обшуків помешкань громадян.

Так, в складському приміщенні одного з жителів міста Виноградів виявили та вилучили 8000 пачок сигарет марки “Фест” без марок акцизного збору. Правоохоронці встановлюють канали надходження контрафактної продукції.

Майже 300 грамів речовини рослинного походження зеленого кольору, схожу на марихуану, виявили міліціонери в одному із сіл району, в цьому ж дворогосподарстві ними виявлено та вилучено арбалет. Вказана речовина та арбалет направлені на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС області.

За даними фактами тривають перевірки.


Про Захід