Горе-матір робила бізнес на власних дітях

Опубліковано:

 У селі Довге, що на Іршавщині, 43-річна жінка змушувала трьох своїх дітей просити біля церкви у перехожих гроші. Пише Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС

Правоохоронці отримали інформацію від мешканців села Довге про те, що під час релігійних свят та недільних богослужінь біля церкви періодично з′являються троє малолітніх дітей, які просять у перехожих милостиню. Діти завжди брудні та погано вдягнені.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей майор міліції Василь Волошиновський та молодший лейтенант міліції Василь Сочка відшукали матір та самих дітей. Діти проживають разом із бабусею, так як мати їх покинула і пішла жити до свого співмешканця. Діти розповіли, що їхня матуся щомісяця отримує в банку соціальні виплати у розмірі 1550 грн. Однак отримані гроші витрачала на свої власні потреби. Діти неодноразово просили матір купити їм продукти та одяг. Однак жінка переконувала, що грошей не має, і їм потрібно заробляти самим – жебракувати, інакше вони не будуть мати, що їсти. Старший хлопчик разом зі своїми меншими братами із січня по червень кожну неділю ходили під церкву в с. Довге, де ставали біля входу і просили милостиню.

Слідчий Іршавського райвідділу міліції майор Олеся Зейкан розповіла, що 43-річна жінка, незважаючи на погодні умови, змушувала дітей жебракувати. Хлопчики із стаканчиками в руках підходили до прихожан церкви і жалісно просили милостиню на їжу. Протягом вихідного дня вони могли зібрати близько 20-30 грн. Однак те, що діти добре не доглянуті, матір зовсім не бентежить.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.150 “прім” Кримінального кодексу України (Використання малолітньої дитини для зайняття жебракуванням) та ч.2 ст.304 (Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність), яке вже направлено до суду. Сподіваємось, що жінка після рішення суду буде приділяти більше уваги своїм дітям, а гроші, які виділяє їй держава, буде витрачати тільки на потреби дітей.


Про Захід