Володимир Чубірко вручив спортивну форму юним футболістам (Фото)

Опубліковано:

Сьогодні в Ужгороді стартували фінальні змагання чемпіонату Закарпатської області з футболу серед команд 2001-2002 років народження сезону 2014-2015 рр. під егідою ДЮФЛ Закарпаття, які триватимуть два дні. 

Змагання проводилися у двох колах за трьома віковими категоріями: група А –учні 1999 р.н. і молодші, група В – учні 2001 р.н. і молодші та група С- учні 2003 р.н. і молодші. Кращі й потрапили у фінал. 

То ж за титул чемпіонів Закарпатської області змагаються : команда ДЮСШ м.Виноградів та ДЮСШ “Колос” Мукачів, а також СДЮШОР (м. Ужгород) та СОК ДЮСШ (Мукачево)

Усіх футболістів-переможців буде нагороджено грамотами, медалями, кубками. Сьогодні голова облради Володимир Чубірко завітав у спорткомплекс “Спартак”, де й зустрівся з юнацькою командою 2001 року, яка прорвалася у фінальну частину чемпіонату України з футболу. Традиційно прийшов не з порожніми руками. 

Він вручив юним фаворитам нові комплекти екіпірування – спортивну форму, закуплену в рамках обласної галузевої програми, в якій вони гратимуть у фінальних всеукраїнських змаганнях. 

У своєму вітальному слові Володимир Володимирович зазначив, що обласна рада підтримує розвиток фізичної культури і спорту в краї і робитиме це надалі Адже йдеться про підвищення рівня фізичної підготовки і спортивної майстерності юних спортсменів, виявлення кращих гравців і команд для відбору на всеукраїнські змагання. Та подякував команді за самовіддачу, талант і вміння, побажав блискучих перемог в усіх наступних матчах.

Прес-служба облради

Про Захід