Валерій Пацкан: Ротація закарпатських військових у зоні АТО неможлива, якщо громада буде блокувати планові мобілізаційні заходи армії

Опубліковано:

 Валерій Пацкан у спілкуванні з громадою с. Ракошино закликав кожного пам'ятати, що ніякої ротації закарпатських військовослужбовців у зоні АТО не може бути, якщо громада буде блокувати планові мобілізаційні заходи армії.

“Головним побажанням батьків закарпатських військовослужбовців 128-ї бригади, з якими я зустрічався 18 липня, було прохання максимально сприяти ротації наших хлопців, виведення їх із зони АТО хоча б на перепочинок” – нагадав народний депутат. Він зазначив, що провести ротацію військових у зоні АТО не проста справа, адже для цього потрібна адекватна заміна бійців на передовій, із збереженням ефективності та динаміки дій підготовлених підрозділів.

“З цього приводу я мав ґрунтовну розмову з заступником міністра оборони п. Мехедом, який запевнив мене, що станом на понеділок підрозділи 128-ї бригади відведені з передової лінії вогню на блокпости. Не виключено, що частина військовослужбовців зможе отримати короткочасний перепочинок поза зоною бойових дій загалом” – зауважив Валерій Пацкан.
При цьому, народний депутат закликав громаду с.Ракошина, пам'ятати що ніякої ротації закарпатських військовослужбовців у зоні АТО не може бути, якщо громада буде блокувати планові мобілізаційні заходи армії. Разом з тим, голова парламентського комітету з питань прав людини, нацменшин та міжнаціональних відносин наголосив, що цілком підтримує вимоги щодо проведення мобілізаційних заходів у першу чергу стосовно підготовлених фахівців та обов'язкове взяття на військовий облік чоловіків-переселенців зі східних областей.

 


Про Захід