Начальник та касир одного з відділень комерційного банку привласнили майже півмільйона гривень

Опубліковано:

Мукачівським міськрайонним судом винесено вирок у кримінальному провадженні за підозрою начальника та головного касира одного з відділень комерційного банку у м.Мукачево.

Вказані особи обвинувачувалися у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 191 та ч.1 ст.366 КК України, а саме – привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача  завідомо неправдивих  документів.
 
Загалом, вказаними працівниками банку, шляхом внесенння до офіційних документів неправдивих відомостей, привласнено майже півмільйона гривень.
 
Відтак, прокуратура в суді повністю довела їх вину і Мукачівським міськрайонним судом винесено обвинувальний вирок та призначено банкірам покарання у 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно господарськх функцій строком на 2 роки з відтермінуванням покарання у два роки.
 
 
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Про Захід