Лунченко і Пацкан підписали звернення до Президента

Опубліковано:

Народний депутат Валерій Пацкан підписав разом з губернатором області Валерієм Лунченком звернення до Президента України. Про це нардеп пише на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”:

“Сьогодні був у с.Ракошино, де громада більше доби блокувала міжнародну трасу Київ-Чоп, протистуючи проти проведення мобілізації. Відверто скажу – ситуація далеко не з приємних. Люди “заведені”, знервовані, багато галасують на емоціях. Часто “масла у вогонь” підливають відверті провокатори, які галасливо розпускають неймовірні чутки, підтвердити які безпосередньо не можуть, чи ще гірше – і не бажають. Виділити раціональне зерно побажань чи почути конкретні і адекватні ситуації вимоги громади за таких обставин дуже важко. Проте, на сьогодні нам це вдалося і як результат, маємо звернення на імя президента країни з п'ятьма головними тезами щодо ситуації навколо масових акцій проти часткової мобілізації (див. документ).

Додатково, особисто від себе додам, що ми сьогодні повинні максимально мінімізувати втрати серед військовослужбовців у зоні АТО і тому залучення у першу чергу добре підготовлених фахівців, бажано з досвідом проходження служби у спецпідрозділах чи силових структурах, мало б стати першочерговим завдання військоматів при частковій мобілізації. Разом з тим, варто всім усвідомити, що ніякої ротації, не може бути, якщо громада буде блокувати планові мобілізаційні заходи армії. Ніхто не має права забувати про тих наших хлопців, які вже не перший місяць захищають країну у зоні АТО. Наголошую – захищають не Схід чи Донецьк, Луганськ окремо, а всю нашу країну від агресії кремлівського режиму. Захищають мужньо, з честю, зупиняючи ту дику наволоч, мета якої дістатися і сюди, на західні кордони нашої держави також! І якщо ми не хочемо щоб завтра війна прийшла у наші домівки, якщо не хочемо втратити власну країну, то мусимо визнати, що єдиний вихід – це зупинити і знищити окупантів на Сході.”


Про Захід