До закарпатських угорців “чіпляються” російськомовні туристи

Опубліковано:

Про це повідомили протестувальники, які сьогодні прийшли на зустріч з губернатором області. Люди з Берегівського району кажуть, що російськомовні туристи чіпляються до угорськомовного населення. Вечорами навіть доходить до бійок. Валерій Лунченко доручив начальнику міліції Закарпаття Сергію Шараничу посилити патрулювання цих населених пунктів. 

Протестувальники також розповіли, що дуже бояться, адже люди в формі приходять і насильно забирають чоловіків. Іван Васильцюн, військовий комісар області, каже, що такі факти – спроби посіяти паніку і страх серед людей. “Працівники військоматів цього не роблять точно. Міліція також, в нас навіть “бобиків” таких нема! А форму можна купити у багатьох місцях. Люди не розуміють, що відбувається, тому й налякані. Думаю, що навіть коли такі випадки траплялися, то тільки для того, щоб дестабілізувати ситуацію в області. Тому про це треба повідомляти у відповідні служби”, – каже комісар. 

До речі, Валерій Лунченко доручив підлеглим створити “гарячу лінію”, куди краяни зможуть звертатися, якщо матимуть інформацію про подібні випадки. 

“Про Захід”


Про Захід