В Мукачеві затримали наркомана, який продавав метамфетамін

Опубліковано:

 Мукачівські задокументували факт кримінального правопорушення: продаж психотропної речовини – “метамфетаміну”.

Правоохоронці міськвідділу затримали чоловіка по вул. Берегівській у м.Мукачеві в ходi проведення оперативної закупки, коли той продав мешканцю міста психотропну речовину – метамфетамін за 150 гривень. Про походження цього білого порошку мукачівець пояснити відмовився. Пише Євгенія Красилинець, Мукачівський МВ УМВС
Згорток фольги, в якій знаходилася порошкоподібна речовина, працівники міліції вилучили та направили на дослідження в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Закарпатській області. Згідно з висновком НДЕКЦ дана речовина містить в собі психотропну речовину -амфетамін, яка відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонений.
Та, як розповідають працівники міліції, чоловік сам вживає наркотики вже давно, тому скоріш за все, мав посередників, які постачали йому заборонені засоби. Зараз правоохоронці з'ясовують канали надходження наркотиків. Наразі чоловік офіційно ніде не працює, звідки брав кошти для наркотичних засобів – не відомо. Правоохоронці перевіряють причетність мукачівця до вчинення інших правопорушень.
Відомості про дану подію, розповідає начальник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Мукачівського міського відділу міліції Василь Химинець, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. В діях громадянина вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст.307 Кримінального кодексу України (Збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).


Про Захід