Прокуратура взялася за справи Ужгородської міської ради

Опубліковано:

За результатами організованої прокуратурою області перевірки щодо законності розпорядження Ужгородською міською радою у 2010 році земельними ділянками в районі вул. Стефаника (поблизу кар'єра), прокуратурою міста Ужгорода розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 КК України – службова недбалість працівників Ужгородської міськради, що призвело до незаконного виділення земельних ділянок площею більше 1,7 га, нормативно-грошовою оцінкою понад 1 млн. грн. “Про Заходу” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області
Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснюється Ужгородським МВ УМВС України в Закарпатській області, хід якого перебуває на контролі прокуратури.

Довідка:
ч. 2 ст. 367КК України – службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, – карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів.


Про Захід